Jdi na obsah Jdi na menu
 


Ftipy :)

31. 5. 2007
Hosi, nemuzete do toho granatu rezat. Vzdyt vam vybouchne!" "Nevadi, pane poruciku. My mame jeste jeden

Na břehu Barensova moře sedí rybář. Najednou se z hlubin vynoří americká ponorka, otevře se poklop a objeví se voják. Chvilku se dalekohledem dívá do okolí, potom zakřičí dolů: "Směr severo-severovýchod!" Zaleze, zabouchne poklop a ponorka zmizí v moři. Rybář chvilku pokukuje směrem, kde ponorka zmizela a zanedlouho se vynoří ruská ponorka, ze které vykoukne voják a když zpozoruje rybáře, zakričí: "Hej ty tam!!! Nebyla tady náhodou před chvilkou americká ponorka?" Rybář: "Ano." Voják: "A kterým směrem odpluli?" Rybář: "Směr severo-severovýchod!" Voják: "Ty vole! Nemachruj a ukaž rukou!"

Přijde maník do řeznictví a povídá: "Máte, prosím vás, něco čerstvě zařízlého?" Prodavačka se na něj podívá a řiká: "No, leda tak kalhotky v prdeli."

Prochází se blondýnka po městě, když najednou si všimne obchodu se spodním prádlem a tam se jí zalíbí jedne podprsenka. Neváhá a vejde dovnitř a ptá se prodavače: "Kolik stojí tahle podprsenka?" "Pět pus." Řekne prodavač. "Tak dvacet!" Odpoví blondýnka. Blondýnka se pak otočí na prodavače a říká: "A mimochodem, za mě to platí děda".

Blondýnka přijde do elektroprodejny a žádá prodavače o výměnu televize. "A proč ji chcete měnit?" - "Manžel nadává, že je v ní čím dál míň fotbalu!"
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář